İzmir Kepenk

Otomatik Kepenk Sistemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir. İnsanlar sahip oldukları mallara zarar gelmesini istemedikleri için güvenlik önlemleri, adı verilen sistemler kullanırlar. Otomatik kepenk sistemleri de teknoloji ile paralel bir şekilde zamanla gelişmiştir. Teknolojinin insana sunduğu son hizmetlerden biri de, sistemin sağladığı faydalardır.

Aynı zamanda, dükkânlar (kuyumcular, bankalar, restoranlar, esnaflar), fabrikalar, elektronik ürün tedarikçileri vb. güvenlik önlemi olarak otomatik kepenk sistemleri tercih etmektedirler.

Otomatik Kepenk Sistemleri Bir çok renk seçeneği ile uygulandığı mekanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Ayrıca mikro delikli(transparan) modeli sayesinde istenirse içerisinin tamamının veya sadece bir kısmının görünmesi sağlanarak farklı bir estetik ortam oluşturulabilir. Otomasyon sistemi diğer tüm sistemlerimizde olduğu gibi kumanda, buton, şifreli veya kartlı giriş çıkış gibi bir çok sisteme uyumlu olup, elektrik kesintilerinde manuel ve UPS kullanım özelliğine sahiptir.

Firmamızın üretimdeki kalite standartlarının yanı sıra montaj ve bakım hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize garantisi bulunmaktadır. Alanında uzman üretim ve saha personellerimiz, yeni nesil ve tam donanımlı servis araçlarımız, sizlerle ilgilenmektir. Özel eğitim almış çağrı merkezimiz, yılların deneyimi ve birinci sınıf kepenk sistemlerimizle evlerinize, yazlığınıza, iş yerlerinize ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara otomatik kepenk sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda sınırsız bir hizmet anlayışı göstermekteyiz..

Vestibulum ultrices risus velit, sit amet blandit massa auctor sit amet. Sed eu lectus sem. Phasellus in odio at ipsum porttitor mollis id vel diam. Praesent sit amet posuere risus, eu faucibus lectus. Vivamus ex ligula, tempus pulvinar ipsum in, auctor porta quam. Proin nec commodo, vel scelerisque nisi scelerisque. Suspendisse id quam vel tortor tincidunt suscipit. Nullam auctor orci eu dolor consectetur, interdum ullamcorper ante tincidunt. Mauris felis nec felis elementum varius.

Otomatik Kepenk Çeşitleri

  • Genelde otomatik kepenk çeşitleri kullanılan alana ve malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Bu ürünlerin neler olduğunu ve nerelerde kullanıldığı sıralayacağız.

  • Galvanizli çelik kepenk : Güvenli ve estetik yapısıyla, en iyi kapı sistemidir. Birbirine bağlı lamellerden oluşan otomatik galvanizli çelik kepenk ürünleri, daldırma tekniği ile üretilmektedir. Sıcak daldırma tekniğiyle galvanizli hale getirilen ürün, kolay silinebilen ve temizlenebilen özelliklere sahiptir. Dışarının bütün olumsuz koşullarını dışarıda bırakan ürün, otomatik özelliklere sahiptir. Motorlu ürünlerde, motor kepengin ağırlığını kaldırabilecek güçtedir. Tamburda toplanan otomatik kepenk, manuel olarak da kullanılabilir. Elektrik kesintisi meydana geldiği zaman, manuel bir şekilde kullanılabilir.

  • Pencereli ekstrüzyon alüminyum kepenk : Sanayi alanında üretimde kullanılan ekstrüzyon tekniği ile firmamız tarafından üretilen bu kepenk sistemleri kullanıcısına uzun süreli bir ömür vadetmektedir. İlk defa alüminyum kalıplar halinde gelen hammaddenin uzman personel kadromuz tarafından ince ince işlenmesi sonucunda hayat bulan kepenk sistemleridir. Kaliteli ve hızlı üretimi mümkün kılan son teknoloji üretim araçlarımız sayesinde sadece müşterimizin tasarım talepleri ve ilgileri doğrultusunda üretilmektedir.

  • Poliüretan dolgulu galvanizli çelik kepenk : Kaliteli, kullanışlı ve paslanmayan özellikleriyle dekoratif özelliklere sahip çelik kepenk otomatik olan ürünümüz, iç kısmındaki özel dolgu sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip bu tasarım, ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Görsel olarak dış dekorasyon çalışmalarıyla da birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

Endustriyel Panel Kapilar

ENDÜSTRİYEL PANEL KAPILAR

Terim olarak incelendiğinde; içi poliüretan ile kaplı, dışı genellikle alüminyum ya da çelik ile kaplı endüstriyel kapı sistemleri olarak da bilinen seksiyonel kapılar, oldukça tercih edilen kapı çeşitleri arasındadır. Seksiyonel kapı sistemleri genellikle garajlarda, fabrikalarda, oto yıkama tesislerinde ilk tercih gören sistemler arasında yerini alır.

ÜRÜNÜ İNCELE

BAHÇE KAPILARI

Güvenlik sistemleri dış etkenlerden evimizi ve işyerimizi korumak amaçlı ekipmanları içeren bir husustur. Bu ekipmanlar sayısız çoklukta olup amaç sadece korunma içgüdümüzü rahatlamaktır. Gerek ev veya iş yerinizin kapılarına, gerek iç mekana uygulanan güvenlik ekipmanları kendinizi güvende hissetmeniz amacıyla kullanılmaktadır.

ÜRÜNÜ İNCELE

GARAJ KAPILARI

Garaj kapı otomasyonunda gelişen kontrol sistemleri artık işleri daha da kolaylaştırıyor: inanılmaz derecede sessiz olan kontrol ünitesi ve zincir veya kayış sürücüsü ile donatılmış motorların kurulumunda her çeşit kapı için “ölçüye özel” çözümler sunulabilmektedir.

ÜRÜNÜ İNCELE